• +90 212 482 08 28
 • info@kuzeyfiltre.com
 • Dil:

 • SINCE 1992

 • Vizyonumuz

  Kuzey Filtre’nin amacı her zaman ve her yerde müşteri odaklı, entegre iletişim çözümleri ile müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır. Modern ve teknolojik araçlar ile müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmayı amaçlamaktayız.

  Misyonumuz

  Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık ve emniyet ile çevreye duyarlı bir sanayici olarak global arenada yer almayı amaçlamaktayız.

  HAKKIMIZDA

  Şirketimizin sanayicilik ile olan bağları resmi olarak 1978 yılında kurucumuz Mahmut Dağlı tarafından şahıs firması olarak faaliyete başlamıştır. 1992 yılında Dağlı Kayışları Bant Filtre Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adı altında kurumsal hale gelmiştir.

  Bu uzun süreçte şirketimiz dokumacılık. teknik tekstiller ve keçeler, filtre kumaşları, kayışlar ve konveyör bantlar, banka para transfer torbaları, değirmencilik ve fırıncılık sektörlerinin kısmı yedek parcalarının imalatını ve satışını anadolu başta olmak üzere Türkiye Cumhuriyetleri ve komşu diğer ülkelere ihracatını gerçekleştirmiştir.

  Kurulduğu günden beri ; bilgisi, birikimi ve tecrübesi ile filtrasyon alanındaki yeni ünvanı ‘Kuzey Filtre Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ olarak filtre bezleri, filtre torbalarını ve diğer ürünleri imalat, ithalat, ihracat ve yurt içi satışlara her bir müşterimizin bizim referansımız olduğu bilinciyle devam etmektedir.

  KALİTE VE ÜRETİM ANLAYIŞI

  Beylikdüzü organize sanayi bölgesindeki 2000m2 tesissimizde dokuma, konfeksiyon ve laminasyon olarak entegre halinde üretim yapmaktayız.

  Müşteri ihtiyacına özel üretim yapmak çalışma prensibimizdir. Müşteri firmalara taahüt edilen kalitede ve zamanında üretim yapmak ve yeni ürün oluştuma aşamasında tüm çalışnalarımızın katılımı ile AR-GE çalışması yaparak yeni ürünler tasarlamaktayız.

  WhatsApp chat